Overzicht van de investeringen
Inleiding
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - InleidingIn dit onderdeel van de toelichting wordt een overzicht gegeven van de geplande investeringen voor de volledige periode van het MJP 2026-2031.
Per beleidsdoelstelling wordt een overzicht getoond van de jaarlijks geplande uitgaven en in voorkomend geval ook van de verwachte investeringsontvangsten.
LB01 - Veilige, goed bereikbare en propere stad
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - LB01 - Veilige, goed bereikbare en propere stadINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LB01/01/KAP/05 Ongedierte in onze stad bestrijden |
6.700 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB01/01/KAP/06 Leefmilieu monitoren |
0 |
50.000 |
50.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB01/03/KAP/02 Bereikbaarheid van de stad verbeteren |
22.000 |
22.140 |
22.283 |
22.428 |
22.577 |
22.729 |
0 |
LB01/04/KAP/02 Trajectcontroles |
65.633 |
6.651 |
0 |
6.651 |
0 |
6.651 |
0 |
LB01/04/KAP/03 Fietsbeleidsplan |
88.000 |
10.000 |
10.200 |
10.404 |
10.612 |
10.824 |
0 |
LB01/04/KAP/04 Verkeersveilige (weg)infrastructuur |
116.058 |
41.879 |
42.267 |
42.662 |
43.065 |
43.477 |
0 |
Totaal |
298.391 |
130.670 |
124.750 |
82.146 |
76.254 |
83.680 |
0 |
INVESTERINGSONTVANGSTEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LB01/03/KAP/05 Concessie parkeren op openbaar domein |
137.500 |
140.250 |
143.055 |
116.732 |
119.067 |
121.448 |
0 |
LB01/05/KAP/05 Retributie ondergrondse afvalsystemen woonontwikkelingen |
200.000 |
204.000 |
208.080 |
212.242 |
216.486 |
220.816 |
0 |
Totaal |
337.500 |
344.250 |
351.135 |
328.974 |
335.553 |
342.264 |
0 |
LB02 - Sterk ruimtelijk beleid
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - LB02 - Sterk ruimtelijk beleidINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LB02/03/SAP/01 Beleidsvisie op landbouw |
40.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB02/03/SAP/02 Masterplan Bedrijventerrein Koningshooikt |
0 |
50.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB02/03/SAP/04 Masterplan voor Ring West |
20.000 |
60.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB02/03/SAP/06 Mobiliteitsplan |
70.000 |
40.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB02/03/SAP/08 Mobiliteitsonderzoek en -planning |
35.000 |
35.000 |
35.700 |
36.414 |
37.142 |
37.885 |
0 |
LB02/03/SAP/09 RUP Open Ruimte |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
20.000 |
0 |
LB02/03/SAP/14 RUP voor bedrijventerrein Koningshooikt |
0 |
0 |
50.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Totaal |
165.000 |
185.000 |
85.700 |
36.414 |
37.142 |
57.885 |
0 |
LB 03 - Aangenaam, goed onderhouden toekomstgericht openbaar domein
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - LB 03 - Aangenaam, goed onderhouden toekomstgericht openbaar domeinINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LB03/02/KAP/01 Toegankelijke en goed onderhouden weginfrastructuur |
771.848 |
772.249 |
772.249 |
772.249 |
772.249 |
772.249 |
0 |
LB03/02/KAP/02 Klimaatbestendig en goed onderhouden openbaar groen |
148.000 |
151.160 |
154.383 |
157.671 |
161.024 |
164.445 |
0 |
LB03/02/KAP/03 Klimaatbestendige en goed onderhouden waterinfrastructuur |
1.288.063 |
1.348.744 |
945.429 |
734.614 |
899.806 |
781.002 |
0 |
LB03/02/KAP/04 Openbare verlichting en nutsleidingen beheren |
805.321 |
685.696 |
681.625 |
63.308 |
62.567 |
368.657 |
0 |
LB03/02/KAP/05 Kleine investeringswerken openbaar domein |
47.500 |
48.450 |
49.419 |
50.407 |
51.416 |
52.444 |
0 |
LB03/03/KAP/01 Afwerken projecten vorige legislatuur |
115.000 |
25.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/03 Werken Berlaarsestraat en Kluizenplein (Arch. Normaalschool) |
885.070 |
0 |
0 |
100.000 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/04 Werken Eeuwfeestlaan (tussen Bareelstraat en Guldensporenlaan) |
100.000 |
100.000 |
2.110.000 |
1.070.000 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/05 Werken aan stationsomgeving (parkzone met speelspoor) |
0 |
5.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/06 Werken Huibrechtstraat-Koning Albertstraat |
2.180.000 |
672.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/07 Werken Kozak |
75.934 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/08 Werken fietspad Kesselsesteenweg |
50.000 |
25.000 |
1.312.000 |
3.370.000 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/09 Werken Marnixdreef - Fietspad - Bist |
455.000 |
5.050.000 |
2.483.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/10 Werken Mechelbaan - Beukheuvel - Soeteweide |
160.000 |
0 |
652.200 |
1.270.000 |
1.190.000 |
1.096.000 |
2.641.800 |
LB03/03/KAP/11 Werken Werf-Bril-Katten-Klooster-Deense-Volmolenstraat |
25.000 |
2.175.000 |
1.000.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/12 Werken site GAS-fabriek |
19.822 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/13 Werken Hockeyweg |
0 |
150.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/14 Werken SGK: Rechtestraat, H. Geeststraat, Kard. Mercierplein |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
100.000 |
5.300.000 |
LB03/03/KAP/15 Werken Nazaretdreef - Kanaalstraat |
30.000 |
1.685.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/17 Werken in Lantaarnstraat |
275.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/18 Voorbereidende studies volgende legislatuur |
29.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/19 Werken Eeuwfeestlaan (ovonde tot Zagerijstraat) |
0 |
0 |
100.000 |
100.000 |
2.515.000 |
1.000.000 |
0 |
LB03/04/SAP/01 Werkingsmiddelen beheersplannen en studies openbaar domein |
20.000 |
10.285 |
10.285 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/04/SAP/02 Duurzame en klimaatbestendigde groenvisie |
20.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/05/SAP/01 Stadsvesten versterken en vergroenen |
25.000 |
25.000 |
25.000 |
25.000 |
25.000 |
25.000 |
0 |
LB03/05/SAP/02 Bossen duurzaam beheren en uitbreiden |
0 |
259.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/05/SAP/03 Parken ontwikkelen en onderhouden |
100.000 |
0 |
360.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/05/SAP/04 Bomen aanplanten en klimaatbomenactie |
13.874 |
13.874 |
44.000 |
14.000 |
13.874 |
14.000 |
0 |
LB03/06/SAP/01 Vrije zwemzone |
10.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/06/SAP/02 Onthardingsprojecten uitvoeren |
300.000 |
300.000 |
300.000 |
300.000 |
0 |
0 |
0 |
LB03/06/SAP/05 Waterbeheer Binnennete |
50.000 |
50.000 |
315.150 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Totaal |
7.999.432 |
13.551.458 |
11.314.740 |
8.027.249 |
5.690.936 |
4.373.797 |
7.941.800 |
INVESTERINGSONTVANGSTEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LB03/02/KAP/04 Openbare verlichting en nutsleidingen beheren |
107.163 |
107.163 |
107.163 |
107.163 |
107.163 |
107.163 |
0 |
LB03/03/KAP/08 Werken fietspad Kesselsesteenweg |
0 |
0 |
800.000 |
500.000 |
288.000 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/09 Werken Marnixdreef - Fietspad - Bist |
1.000.000 |
1.000.000 |
619.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/10 Werken Mechelbaan - Beukheuvel - Soeteweide |
0 |
0 |
0 |
810.000 |
0 |
0 |
|
LB03/03/KAP/12 Werken site GAS-fabriek |
10.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/03/KAP/15 Werken Nazaretdreef - Kanaalstraat |
0 |
400.000 |
260000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB03/05/SAP/01 Stadsvesten versterken en vergroenen |
15.000 |
15.000 |
15.000 |
15.000 |
15.000 |
15.000 |
0 |
LB03/05/SAP/02 Bossen duurzaam beheren en uitbreiden |
0 |
223.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Totaal |
1.132.163 |
1.745.163 |
1.801.163 |
1.432.163 |
410.163 |
122.163 |
- |
LB 04 - Kostenefficiënt en toekomstbestendig patrimonium
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - LB 04 - Kostenefficiënt en toekomstbestendig patrimoniumINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LB04/01/KAP/01 Middelen voor huur stadskantoor en Sociaal Huis |
315.472 |
321.781 |
328.217 |
334.781 |
341.477 |
348.307 |
0 |
LB04/01/KAP/05 Aan- en verkoopbeleid op basis van vastgoedstrategie |
6.142 |
6.265 |
6.390 |
6.518 |
6.648 |
6.781 |
0 |
LB04/02/KAP/03 Keuringen en controles van gebouwen |
46.000 |
14.690 |
14.984 |
15.283 |
15.589 |
15.901 |
0 |
LB04/02/KAP/04 Veiligheid gebouwen en onroerend erfgoed |
50.000 |
101.000 |
103.020 |
52.124 |
53.166 |
54.229 |
0 |
LB04/02/KAP/05 Kleine investeringswerken gebouwen en onroerend erfgoed |
175.000 |
178.500 |
182.070 |
185.711 |
189.426 |
193.214 |
0 |
LB04/02/KAP/06 Renovatie OCMW-woningen |
80.000 |
81.600 |
83.232 |
84.897 |
86.595 |
88.326 |
0 |
LB04/03/KAP/01 Renovatie noodwoningen OCMW |
1.250.578 |
400.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/02 Restauratie begijnhofwoningen (buiten MJPO) |
300.000 |
400.000 |
200.000 |
200.000 |
100.000 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/03 Restauratie Sint-Gummaruskerk |
6.000.000 |
4.136.011 |
275 |
0 |
0 |
0 |
9.052.414 |
LB04/03/KAP/04 Restauratie fase 2/3/4/5 begijnhof |
5.035.610 |
3.794.039 |
3.794.039 |
4.109.562 |
0 |
0 |
9.406.809 |
LB04/03/KAP/05 Restauratie H. Geestgebouw |
247.514 |
3.190.748 |
3.190.748 |
1.984.996 |
0 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/06 Werken Den Bril |
0 |
0 |
0 |
200.000 |
0 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/07 Werken stadhuis |
104.051 |
438.145 |
424.872 |
757 |
0 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/08 Werken leescafé en Colibrant |
0 |
0 |
120.139 |
480.557 |
0 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/09 Dakwerken en reorganisatie Podiumacademie |
0 |
185.562 |
556.685 |
185.562 |
0 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/10 Renovatie vloer op volle grond Beeldacademie |
0 |
0 |
0 |
0 |
110.000 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/11 Renovatie Zimmertoren en dakrestauratie Schippershuis |
0 |
10.000 |
105.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/13 Werken Heilige Familiekerk |
13.500 |
242.950 |
242.950 |
600 |
0 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/15 Werken in het kader van masterplan Fort |
0 |
360.173 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/16 Werken aan inkom en onthaal Stadsmuseum |
0 |
0 |
50.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/17 Extra kleedkamers en sanitair Sporthal Spui |
0 |
0 |
155.006 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB04/04/SAP/02 Masterplannen opstellen voor onze gebouwen |
50.000 |
51.000 |
77.020 |
78.560 |
80.132 |
81.734 |
0 |
LB04/04/SAP/03 Conditiestaatmetingen en meerjarenonderhoudsplannen |
185.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB04/05/SAP/01 Gebouwschil verduurzamen |
145.000 |
147.900 |
150.858 |
153.875 |
156.953 |
160.092 |
0 |
LB04/05/SAP/02 PV-installaties |
100.000 |
0 |
0 |
50.000 |
51.000 |
52.020 |
0 |
LB04/05/SAP/03 HVAC-installaties |
45.000 |
46.800 |
48.636 |
50.509 |
52.419 |
54.367 |
0 |
LB04/05/SAP/04 Relighting |
0 |
26.000 |
126.000 |
226.000 |
326.000 |
426.000 |
0 |
LB04/05/SAP/05 Elektrische laadpalen aan gebouwen |
25.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Totaal |
14.173.867 |
14.133.165 |
9.960.141 |
8.400.293 |
1.569.405 |
1.480.971 |
18.459.223 |
INVESTERINGSONTVANGSTEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LB04/01/KAP/05 Aan- en verkoopbeleid op basis van vastgoedstrategie |
4.000.000 |
4.000.000 |
4.000.000 |
4.000.000 |
4.000.000 |
4.000.000 |
0 |
LB04/02/KAP/05 Kleine investeringswerken gebouwen en onroerend erfgoed |
10.000 |
10.000 |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
0 |
LB04/02/KAP/06 Renovatie OCMW-woningen |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
0 |
LB04/03/KAP/01 Renovatie noodwoningen OCMW |
560.423 |
200.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/02 Restauratie begijnhofwoningen (buiten MJPO) |
0 |
100.000 |
50.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/03 Restauratie Sint-Gummaruskerk |
0 |
0 |
0 |
0 |
20.000 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/04 Restauratie fase 2/3/4/5 begijnhof |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
28.000 |
1.453.495 |
LB04/03/KAP/05 Restauratie H. Geestgebouw |
0 |
0 |
0 |
0 |
1.406.702 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/07 Werken stadhuis |
0 |
0 |
0 |
175.000 |
172.462 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/08 Werken leescafé en Colibrant |
0 |
0 |
0 |
50.000 |
150.000 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/09 Dakwerken en reorganisatie Podiumacademie |
0 |
0 |
0 |
150.000 |
30.000 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/10 Renovatie vloer op volle grond Beeldacademie |
0 |
0 |
0 |
0 |
1.650 |
0 |
0 |
LB04/03/KAP/11 Renovatie Zimmertoren en dakrestauratie Schippershuis |
0 |
0 |
63.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LB04/05/SAP/01 Gebouwschil verduurzamen |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
0 |
Totaal |
4.580.423 |
4.320.000 |
4.128.000 |
4.390.000 |
5.795.814 |
4.043.000 |
1.453.495 |
LV02 - Toegankelijk vrijetijdsaanbod
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - LV02 - Toegankelijk vrijetijdsaanbodINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LV02/01/KAP/08 Uitnodigende leesomgeving voor kinderen en jongeren |
20.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LV02/02/KAP/02 Vernieuwing interneteiland in digipunt bib |
0 |
0 |
22.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Totaal |
20.000 |
0 |
22.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LV03 - Beleving in de stad voor jongeren en kinderen
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - LV03 - Beleving in de stad voor jongeren en kinderenINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LV03/01/KAP/02 Speluitrusting voor BKO-locaties |
8.000 |
8.160 |
8.323 |
8.490 |
8.659 |
8.833 |
0 |
LV03/03/KAP/06 Busvervoer voor BKO en jeugdactiviteiten |
150.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LV03/05/SAP/01 Speelkansen voor kinderen en jongeren |
0 |
150.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LV03/05/SAP/04 Aantrekkelijke sport- en speelruimte |
50.000 |
100.000 |
20.000 |
100.000 |
30.000 |
100.000 |
0 |
Totaal |
208.000 |
258.160 |
28.323 |
108.490 |
38.659 |
108.833 |
0 |
LV04 - Aantrekkelijke toeristische belevingsplek en erfgoed
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - LV04 - Aantrekkelijke toeristische belevingsplek en erfgoedINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LV04/02/KAP/01 Conservatie en restauratie van kunstwerken |
20.000 |
47.000 |
20.000 |
20.000 |
20.000 |
20.000 |
0 |
LV04/02/KAP/02 Duurzaam collectiebeheer, efficiënt depot en infrastructuur |
23.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LV04/02/KAP/04 Beheer roerend erfgoed in publieke ruimte |
15.000 |
35.300 |
15.606 |
15.918 |
16.236 |
16.561 |
0 |
LV04/03/KAP/02 Uitbouw en actualisatie collectie |
10.000 |
10.000 |
10.000 |
10.000 |
10.000 |
10.000 |
0 |
LV04/05/KAP/01 Lier als belevingsstad |
35.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LV04/06/SAP/01 Beheer toeristisch infopunt en museale kijkwoning |
0 |
0 |
20.000 |
0 |
30.000 |
0 |
0 |
LV04/06/SAP/02 Ontsluiten begijnhofsite |
0 |
0 |
0 |
0 |
82.000 |
0 |
0 |
LV04/06/SAP/03 Uitbreiding museum binnengebied |
0 |
0 |
1.000.000 |
1.000.000 |
0 |
0 |
0 |
Totaal |
103.000 |
92.300 |
1.065.606 |
1.045.918 |
158.236 |
46.561 |
0 |
INVESTERINGSONTVANGSTEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LV04/02/KAP/04 Beheer roerend erfgoed in publieke ruimte |
2.000 |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
0 |
Totaal |
2.000 |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
5.000 |
0 |
LV05 - Ondersteunen stakeholders bij beleving in de stad
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - LV05 - Ondersteunen stakeholders bij beleving in de stadINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LV05/01/KAP/03 Uitbreiding dienstverlening Bib |
0 |
0 |
140.000 |
3.100 |
3.100 |
3.100 |
0 |
LV05/02/KAP/04 Toelage Lierse SK voor kunstgrasveld |
0 |
400.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LV05/02/KAP/08 Aankoop en onderhoud feestmateriaal |
10.000 |
95.200 |
10.404 |
10.612 |
10.824 |
11.041 |
0 |
Totaal |
10.000 |
495.200 |
150.404 |
13.712 |
13.924 |
14.141 |
0 |
LV06 - Beheer stedelijke vrijetijdsinfrastructuren
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - LV06 - Beheer stedelijke vrijetijdsinfrastructurenINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LV06/01/KAP/03 Aankoop personenlift |
0 |
20.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LV06/01/KAP/04 Onderhoud Sportpark Lier |
250.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LV06/01/KAP/07 Modernisering Netestadion |
1.240.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
LV06/02/KAP/02 Aankoop en onderhoud theatertechnisch materiaal CC De Mol |
0 |
15.000 |
34.000 |
55.000 |
34.000 |
0 |
0 |
LV06/02/KAP/03 Onderhoud CC Vleeshuis en exporuimte Stadsmuseum |
0 |
5.000 |
0 |
0 |
15.000 |
0 |
0 |
LV06/02/KAP/04 Ondersteuning jeugdcentrum Moevement |
0 |
15.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Totaal |
1.490.000 |
55.000 |
34.000 |
55.000 |
49.000 |
0 |
0 |
LV07 - Ondersteunend beleid Academies
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - LV07 - Ondersteunend beleid AcademiesINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LV07/02/KAP/06 Onderhoud en vernieuwing didactisch materiaal |
55.000 |
56.100 |
57.222 |
58.366 |
59.534 |
60.724 |
0 |
Totaal |
55.000 |
56.100 |
57.222 |
58.366 |
59.534 |
60.724 |
0 |
LV08 - Bedrijvigheid en een gezond economisch klimaat
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - LV08 - Bedrijvigheid en een gezond economisch klimaatINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
LV08/02/KAP/03 Vernieuwing muziekinstallatie in kernwinkelgebied |
0 |
2.000 |
2.000 |
2.000 |
2.000 |
2.000 |
0 |
LV08/02/KAP/05 Maandelijks belevingsevenement in winkelstraten |
4.000 |
4.080 |
4.162 |
4.245 |
4.330 |
4.416 |
0 |
Totaal |
4.000 |
6.080 |
6.162 |
6.245 |
6.330 |
6.416 |
0 |
W01 - Gepaste en optimale dienstverlening
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - W01 - Gepaste en optimale dienstverleningINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
W01/02/KAP/02 Klantbeleving, kwaliteit en bereikbaarheid |
1.700 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Totaal |
1.700 |
- |
- |
- |
- |
- |
0 |
W02 - Doordacht beheer van de financiële middelen
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - W02 - Doordacht beheer van de financiële middelenINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
W02/01/KAP/03 Werkingsmiddelen financieel beheer |
-6.205.151 |
-11.761.973 |
-5.361.265 |
688.107 |
11.072.613 |
12.467.671 |
0 |
W02/01/KAP/04 Financiële ondersteuning structurele partners |
682.584 |
827.084 |
692.834 |
705.839 |
719.104 |
732.635 |
0 |
Totaal |
-5.522.567 |
-10.934.889 |
-4.668.431 |
1.393.946 |
11.791.717 |
13.200.306 |
0 |
INVESTERINGSONTVANGSTEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
W02/01/KAP/02 Thesaurie en schuldportefeuille |
979.943 |
979.943 |
979.943 |
979.943 |
979.943 |
979.943 |
0 |
Totaal |
979.943 |
979.943 |
979.943 |
979.943 |
979.943 |
979.943 |
0 |
W03 - Duidelijke en inclusieve communicatie
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - W03 - Duidelijke en inclusieve communicatieINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
W03/01/KAP/04 Communicatie via on- en offline kanalen |
0 |
0 |
12.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Totaal |
- |
- |
12.000 |
- |
- |
- |
0 |
W04 - ICT en informatiebeheer
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - W04 - ICT en informatiebeheerINVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
W04/01/KAP/01 Informatie digitaliseren en ontsluiten |
0 |
17.000 |
0 |
17.340 |
0 |
17.687 |
0 |
W04/01/KAP/02 Archiefbeheer en -bewaring |
9.000 |
9.180 |
9.364 |
9.551 |
9.742 |
9.937 |
0 |
W04/02/KAP/01 Aankopen voor digitaliseringsprojecten |
60.000 |
61.200 |
62.424 |
63.672 |
64.946 |
66.245 |
0 |
W04/03/KAP/05 Vernieuwing netwerkcomponenten, datacenter en serverpark |
85.000 |
86.700 |
268.434 |
90.202 |
92.006 |
93.847 |
0 |
W04/03/KAP/06 Vernieuwing verouderde IT-apparatuur |
170.000 |
173.400 |
176.868 |
180.406 |
184.014 |
187.694 |
0 |
Totaal |
324.000 |
347.480 |
517.090 |
361.171 |
350.708 |
375.410 |
0 |
W08 - Efficiënte inzet facilitaire middelen
Terug naar navigatie - Overzicht van de investeringen - W08 - Efficiënte inzet facilitaire middelen
Excel-tabel
INVESTERINGSUITGAVEN |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2031 |
>2031 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
W08/01/KAP/02 Kantoormeubilair en uitrusting |
10.000 |
10.200 |
10.404 |
10.612 |
10.824 |
10.404 |
0 |
W08/02/KAP/01 Optimalisatie rollend materieel en dienstfietsen |
663.000 |
981.617 |
557.134 |
613.739 |
292.581 |
381.769 |
0 |
W08/03/KAP/02 Beheer verbruiksmaterialen, machines en installaties |
83.582 |
68.863 |
44.161 |
48.104 |
36.154 |
50.508 |
0 |
Totaal |
756.582 |
1.060.681 |
611.699 |
672.455 |
339.559 |
442.681 |
0 |